Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634884

Hooldustehnik-lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 8. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Hooldustehniku töö eesmärk on tagada usaldusväärne koostöö kliendiga, pakkudes kvaliteetset teenust ning luua lisaväärtust.

Tööülesanded:

  • Väikesemahuliste ehitus- ja remonttööde teostamine
  • Hoonete tehnosüsteemide remont, hooldus ja häälestamine
  • Sanitaarseadmete paigaldus-, hooldus- ning remonditööd

Ootused kandidaadile

  • Pädevus objektil iseseisva töö tegemiseks ja jooksvate küsimuste lahendamiseks
  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • Head ja stabiilset töötasu
  • Professionaalset ja toetavat meeskonda
  • Kaasaegseid töövahendeid, sh tööriideid

Kasuks tuleb
  • Erinevad teadmised ja oskused sanitaartehnika-, katla-, ventilatsiooni- ja elektrisüsteemide valdkondades

Lisainformatsioon
  • Töökoht asub Keilas
  • Tööle asumine: esimesel võimalusel
  • Kandideerimiseks palume esitada CV koos palgasooviga läbi CV Keskuse
  • Kandideerimise tähtaeg 08.02.2020; konkurss lõpeb sobiva kandidaadi leidmisel

Tööpakkumise number
#634884

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

AS Keila Vesi tegutseb alates 1997.aasta 1.juulist.
Ettevõtte põhiülesandeks on varustada 10 000 elanikuga Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna heitvett Veekogumine; -töötlus ja -varustus

Vaata rohkem