Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik-logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105485

Tööpakkumise number

105485

Töö kirjeldus

Kohvimasinate hooldamine ja remont
nii klientide juures kui kohapeal töökojas
Kohvi tellimuste kättetoimetamine meie armsatele klientidele

Nõudmised kandidaadile

Positiivne, rõõmus eluhoiak
Abivalmidus, ausus ja initsiatiivikus
Vene keele oskus kõnes
Inglise keele oskus kõnes ja kirjas
Elementaarne arvutioskus

Ettevõte pakub

Seltsiks nooruslikku meeskonda
Väljaõpet töö käigus
Väga häid karjäärivõimalusi tõsiselt kiiresti arenevas ettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2007
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2007
Brutopalk:
Alates 9500 kuni 12500 EEK kuus

Oü Kuldkohv on 10 aastase kogemusega müügiettevõte.
Meie tiimis on märgatav elurõõmus suhtumine oma töösse.
Samas iseloomustavad meid sõnad: proffessionaalsus ja tasemel klienditeenindus ning ülitempokas areng. Oleme poole aasta jooksul kasvatanud oma meeskonna 4 kordseks!
Nüüd otsime oma meeskonda hooldustehnik-kohvikullerit.
Lühidalt meie tegevusest: pakume Tchibo (maailma 4. tootja) kohvi, Saeco (maailma 1. tootja) masinaid ja kõiki sellega seotud teenuseid peamiselt HoReCa (hotellid, restoranid, catering) klientidele ja büroodele, et inimestel oleks tööjuures mõnusam.