Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243402

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldustehniku tööülesanneteks on kompressorite remont ja hooldus

Ootused kandidaadile

arenemis- ja õppimisvõimelisus
eesti, inglise ja vene keele oskus
oskus oma tööd iseseisvalt planeerida
täpsus ja kohusetundlikkus
tehniline haridus

Ettevõte pakub

ametiautot
energilist ja sõbralikku meeskonda
õppimis- ja arenemisvõimalust
tööd arenevas ettevõttes
tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist tasu
vastutusrikast, huvitavat ja iseseisvat tööd

Tööpakkumise number
#243402

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 850 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. november 2011
Kuulutus sisestati:
2. november 2011

Alas-Kuul AS tegeleb tööstusseadmete ja komponentide müügi ning hooldusega. Esindame Eestis oma valdkonna juhtivaid tootjaid: SKF, Atlas Copco, Esab, Sandvik Coromant, SEW Eurodrive. Firma on loodud 1993 ja meil on kontorid: Tallinnas,Rakveres,Tartus,Viljandis,Pärnus ja Saaremaal.

Vaata rohkem