Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305432

Hooldustehnik ilusalongi seadmetele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Salongitehnika hooldusmeistri üleasndeks on tagada seadmete laitmatu töö ning kindlustada klientide rahulolu igas olukorras.

Ootused kandidaadile

Hea tehniline taip, teadmised elktritehnika tööpõhimõtetest
Korrektsus ja hoolivus püstitatud ülesannete täitmisel
Oskus planeerida oma aega
Soov teha meeskonnatööd
B kategooria juhiluba
Eesti keel heal tasemel, soovitav vene keel suhtlustasemel.
Arvuti kasutamine algtasemel
Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus elektrikuna või elektroonika remondi valdkonnas
Tehniline haridus
Inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Stabiilsust ja konkurentsivõimelist töötasu,
Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi,
Tööks vajalikku koolitust
Suurepärast töökogemust ja arenguvõimalusi,
Vaheldusrikast ja huvitavat tööd.

Tööpakkumise number
#305432

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. mai 2013
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2013

Kivilaine OÜ on üle 20 aasta Eesti turul tegutsenud ettevõte, mis tegeleb päevitus-, keha- ja juuksehoolduskosmeetika, solaariumide ning ilusalongi seadmete müügiga. Toome maale ja turustame mitmeid ilumaailmas tuntud kaubamärke nagu Ergoline, Hapro, Cosmedico, Australian Gold, Senscience, ISO, Babor, REM, Ionto-Comed. Meie klientideks on ilusalongid, spaad, päevituskeskused ja terviseklubid üle Eesti. Lisaks hulgimüügile pakume ka professionaalset salongitehnika hooldus- ja remonditeenust.

Vaata rohkem