Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 206324

Tööpakkumise number

206324

Töö kirjeldus

Seoses firma arenemisega otsime oma meeskonda hooldustehnikut, kelle peamisteks tööülesanneteks on hoolduslepingute täitmine; objektide hooldamine, rikete kõrvaldamine; paigaldustöödes osalemine; objektil heakorra tagamine. Hooldustehniku töö on liikuva iseloomuga. Hooldustehnik tegeleb vastavalt hoolduslepingutele korralise hoolduse läbiviimisega objektidel, kontrollib andurite, seadmete ja süsteemi üldist korrasolekut. Hooldustehnik tegeleb avariiväljakutsetel rikete kõrvaldamisega. Hooldustehniku töö eeldab korrektsust ja täpsust ning tihedat koostööd vahetu juhi ning klientidega.

Nõudmised kandidaadile

* nõutav on erialane kutsekeskharidus ja eelnev töökogemus vähemalt 6 kuud turva- ja nõrkvoolusüsteemide vallas. Palume mitte kandideerida, kui ei vasta sellele punktile!
* tehniline taiplikkus ja arenemisvõime!
* hea suhtlemis- ja eneseväljendamise oskus
* eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel ja inglise keele oskus algtasemel
* arvutikasutamise oskus (e-mail, internet, kontoritarkvara)
* B-kat. juhilubade ja sõidukogemuse olemasolu.

Kasuks tuleb soovitajate olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume:
* Põhipalk, millele lisandub tulemustele vastav lisatasu
* Vajadusel täiendkoolitusi
* Mobiiltelefoni kaarti
* Bensiinikaarti
* Sõbralikku meeskonda
* Kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Töökoht hõlmab objekte Lääne- ja Ida-Virumaal. Kandidaat võiks olla soovitava elukohaga Kiviõlis, Kohtla-Järvel, Jõhvis või seal regioonis.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
9. september 2010

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on nõrkvoolu tööd ja turvalahenduste teostamine ning nende süsteemide hooldus.
Paigaldame videovalvesüsteeme, automaatset tulekahjusignalisatsiooni, valvesignalisatsiooni, telefoni- ja arvutivõrke, sidelahendusi, IT võrke, gaaskustutust, perimeetri valvet, läbipääsusüsteeme, kaubakaitset, üldhelindust ja muid nõrkvoolu-turva lahendusi. Käesolevast aastast oleme tegevuse laiendanud füüsilisetele turvalahendustele - läbipääsu süsteemid koos turnikeede ja parkimisüsteemidega. Samuti teostame nõrkvoolu projekte.