Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69606

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui tunned, et oskad ja tahad paigaldada Bossa joogi- ja snäkiautomaate, teostada automaatide regulaarset hooldust ning eemaldada rikkeid - toimides ettevõtte visiitkaardina, õpetada klienti automaati kasutama ning hooldama, siis oled Sa inimene, keda vajame enda toredasse meeskonda!

Ootused kandidaadile

  • Sul on hea tehniline taip ning seda toetab mehaanika/tehnika alane haridus
  • Sulle meeldib klientidega suhelda ja neid nõustada
  • Oled tuntud, kui hea aja ja tööde planeerija ning koordineerija
  • Lisaks sellele oled Sa ka täpne ja kohusetundlik
  • Sul on B-kategooria juhiload

Lisaks eelnevale suhtled Sa hästi nii eesti kui vene keeles!

  • Fantastilist töökeskkonda ja noort ning toetavat meeskonda
  • Võimalust kiiresti arenevas ettevõttes karjääri teha ning leida väljakutseid
  • Ametiautot ja mobiiltelefoni
  • Eesti keskmisest kõrgemat töötasu

Lisainfo

Töökoht asub JÕHVIS!

Tööpakkumise number
#69606

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2006

Bossa Teeninduse AS sai alguse aastal 1997. Tänaseks on kätte võidetud valdkonna turuliidri koht ning Bossa joogi- ja snäkiautomaate võib kohata kontorites, toitlustusasutustes ja majapidamistes üle Eesti. Bossa on Euroopa Erikohviassotsiatsiooni liige, arendades ja edendades oma tegevusega kohvikultuuri taset Eestis.

Vaata rohkem