2023-08-23 14:48:55

Hooldustehnik / Hooldusjuht

CVKeskus.ee klient
Alates 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

ABC Küte Jahutus Ventilatsioon OÜ tegeleb "Prokliima" kaubamärgi all kütte- ja jahutuslahenduste pakkumisega luues parima sisekliima Eestimaa kodudes ja ettevõtetes.

Seoses suureneva töömahuga otsime oma aktiivsesse meeskonda

HOOLDUSJUHTI

Kütte-, jahutus- ja ventilatsiooniseadmete hooldus ja remonttööd;

Planeeritud tööde ja hooldusgraafikute haldamine;

Hooldustehnikute meeskonna rajamine ja hilisem juhtimine;

Hooldustiimi töö planeerimine, juhtimine ja kontrollimine.

Igapäevase hooldustegevuse registreerimine;

Tõhusa hooldusaruandlus-süsteemi juurutamine;

Kiire reageerimine kõikidele hädaolukordadele;

Töötajate tulemuslikkuse ülevaatuste läbiviimine

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus sarnasel ametikohal;

Teadlikkus ja kogemus kaasaegsest kliimatehnikast ja tehniline arusaamine küttesüsteemidest;

Arvuti kasutamise oskus;

Juhendamisoskus;

Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;

Kasuks tuleb erialane haridus.

Ettevõte pakub

Mida me pakume?

Huvitavat ja mitmekülgset tööd koostöös erinevate meeskondade ja partneritega. Meiega koos saad areneda professionaalina ja tunda oma tööd väärtustatuna.

Pakume konkurentsivõimelist töötasu, toetavat meeskonda ning erialaseid koolitusi.

Tööaeg: Täistööaeg

Tööle asumise aeg: Koheselt

Asukoht: Tartu