https://www.cvkeskus.ee/639272
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Pakume suurepärast eneseteostuse võimalust hoolikale hooldustehnikule, kelle igapäevatööks on tagada hotelli ning vee- ja saunakeskuse remondi- ning hooldustööde teostamine. Lisaks kuuluvad Sinu tööülesannete hulka ka konverentsi- ja seminariruumide ettevalmistamine ning vajadusel abistamine territooriumi korrashoiul.


Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui Sul on eelnev töökogemus sarnasel ametikohal. Sul on santehniliste tööde teostamise võimekus, teadmised elektritöödest ning tahe kaasa mõelda ja iseseisvalt lahendusi leida. Pead lugu korrast ja puhtusest ning oled oma tegemistes korrektne.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume tööd toetavas ja sõbralikus kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, jõusaali ning vee- ja saunakeskuse kasutamise võimalust ning palju teisi oma töötaja soodustusi.


Tööpakkumise number
#639272

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
10. märts 2020
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2020
Hooldustehnik (Hestia Hotel Laulasmaa Spa)

Hestia Hotel Laulasmaa Spa

Hestia Hotel Laulasmaa Spa on armastatud sihtkoht spaapuhkuse austajatele vaid 30 minuti kaugusel Tallinnast. Hestia Hotel Group opereerib kaheksat hotelli Eestis ja kahte Lätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Vaata rohkem