Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270387

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Seadmete hooldus, rikete kõrvaldamine ja remont
  • Seadmete paigaldamises ja häälestamises osalemine
  • Suhtlemine seadmete tarnijatega
  • Seadmete ennetav hooldus
  • Töövahendite sisseost ja kalibreerimise eest vastutamine
  • Pisiremonditööd ja montaaž tehases

Ootused kandidaadile

  • Erialane kutse- või kõrgharidus
  • Teadmised pneumaatikast, hüdraulikast, automaatikast
  • Kogemus hooldustehnikuna vähemalt 2 aastat
  • Väga hea eesti keele oskus, suhtlemisoskus vene keeles
  • Inglise keele oskus erialaste terminite mõistmiseks
  • Kasuks tuleb soome keele oskus
  • Arvutioskus MS Office kasutamiseks
  • Valmidus vahetustega tööks
  • Täpsus, korrektsus, abivalmidus, otsustusvõime

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises arenevas ettevõttes
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda
  • kaasaegset töökeskkonda uues tehases

Tööpakkumise number
#270387