Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744552

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Viimsi, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

Erinevate hooldus- ja remonttööd teostamine

Basseinitehnika seadmete tõrgeteta töö kindlustamine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:

Sul on hea arusaamine tehnosüsteemidest, tehniline taip ja analüüsivõime

Oled täpne ja korrektne

Soovid omandada uusi teadmisi

Pakume Sulle kindlat ja stabiilset tööd pidevalt arenevas ettevõttes

Motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd

Võimalust teha mitmekülgset, vastutusrikast ja liikuvat tööd

Head töökeskkonda arendatavas seadmepargis

Meie töötajana saad osa väga paljudest ettevõttesistest soodustustest Viimsi SPAs, Grand Rose SPAs, Meresuu SPAs, Viimsi Kinos, Viimsi SPA Ilu- ja Tervisekeskuses, Atlantis H2O Aquapargis ja Black Rose Pubis. Muuhulgas  võimaldame näiteks soodustingimustel lõunasööki ning tasuta sportimise- ja spaa kasutamise võimalust.

Tööpakkumise number
#744552