2023-08-23 14:48:55

HOOLDUSTEHNIK

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

 

Hooldustehniku peamine eesmärk on tagada seadmete korrashoid, tehnoloogiliste paredusprojektide edukas ellurakendamine eesmärgiga tagada seadmete töökindlus ja tõsta seeläbi tehase efektiivsust ning parandada kvaliteeti.

 

Sinu peamised tööülesanded:

  • Seadmete hoolduste, kalibreerimiste, remont- ja renoveerimistööde teostamine;
  • töötajate koolitamine seadmete kasutamise osas;
  • tehniliste probleemide operatiivne lahendamine;
  • seadmete kriitiliste varuosade lao haldamine.

 

Oma töös teed tihedalt koostööd arendusinseneriga, Sa leiad võimalusi oma tööd ja protsesse järjepidevalt parendada, läbi mille aitad kaasa ettevõtte konkurentsivõime kasvule.

Ootused kandidaadile

 

Ootame Sind konkursist osa võtma, kui Sa omad varasemat töökogemust tootmisettevõttes sarnasel ametikohal, oled tehniliselt taiplik ning oskad jooniseid lugeda. Sul on hea analüüsi- ja algatusvõime ning hindad meeskonnatööd. Tööks on vajalik suhtlustasandil eesti keele oskus ning inglise keele oskus vähemalt algtasemel.

Ettevõte pakub

 

Nestor Cables Baltics OÜ pakub Sulle stabiilset ja mitmekülgset tööd edukas ja pidevalt arenevas rahvusvahelises ettevõttes. Sind ootab Nestori seadmete alane väljaõpe, sõbralik kollektiiv, kaasaegsed töövahendid, hea töökeskkond ning põnevad ühisüritused. Palga osas kuulame ära Sinu palgaootuse ning teeme Sulle konkurentsivõimelise pakkumise.

 

Nestor Cables Baltics OÜ-l on lähiajal ees kasvuplaani ellurakendamine: saabuvad uued tootmisliinid, kolitakse suuremale tootmispinnale Tabasalus, aadressil Harku tee 63. Lähima aasta jooksul toimub töö kahes tehases ja hooldustehniku tööaeg jaotub kahe tehase vahel: Keilas aadressil Paldiski mnt 31 ja Tabasalus. Aasta jooksul on plaanis kolida kogu tootmine Tabasalu tehasesse. Kõik hooldustehniku tööalased sõidud kompenseerib tööandja.

 

Kui pakkumine tekitas huvi, siis kandideeri läbi CVKeskus.ee portaali või küsi lisainformatsiooni numbril 521 6405 või gerli(ät)cvkeskus.ee. Konkurssi viib läbi CVKeskus.ee Värbamisagentuuri konsultant Gerli Uuspõld.