2023-08-23 14:48:55

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses tehnilise osakonna laiendamisega otsime toiduainetootmisse hoolikat ja pädevat tehnikut.

Tehniku ​​põhiülesandeks on tootmises olevate mehaaniliste ja elektrooniliste masinate hooldus ja remont.

Sinu uus töökoht asub Loo alevikus, Vahe tee 16. Tallinna piirist ca 4 km Peterburi poole sõites.

Töötamine toimub graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

Tehnik töötab tihedas koostöös erinevate tootmisüksustega, seetõttu ootame kandidaadilt meeskonnatöö võimekust, sõbralikkust ja abivalmidust. Tööle kandideerimiseks on nõutav töökogemus tootmisseadmete remontimisel ja hooldusel, ametiülesannete täitmiseks vajalikud elektrotehnika– ja mehaanikaalased teadmised ning soovitavalt tehniline haridus. Tööks on vajalik eesti keele oskus. Kui oskad vene keelt suhtlustasandil, siis annab see Sulle eelise.

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset tööd kiiresti arenevas toidutootmises ning motivatsioonipaketti, mis sisaldab järgmisi hüvesid:

  • Meil on töötajate poolt väga hinnatud ühised peod;
  • Töötajatele ja nende lastele tehakse tähtpäevade puhul toredaid kingitusi;
  • Töötajad saavad tasuta kasutada ettevõtte läheduses asuvat spordikeskust ja sauna;
  • Peame alati meeles, kui meie töötajatel on sünnipäev ja õnnitleme neid;
  • Meie töötajate kasutuses on massaažitool;
  • Ettevõtte heade majandusnäitajate korral maksame töötulemuste põhjal preemiat 2 korda aastas;
  • Meil on erinevad omatöötaja soodustused ja pakkumised koostööpartneritelt;

  • Maksame staažipreemiat alates 1 töötatud aastast
  • Tööriided ja -jalanõud antakse ettevõtte poolt. Tööriiete pesemise eest vastutab tööandja.

Kui Sul tekib töö käigus küsimusi ja ettepanekuid, saad nendega alati pöörduda oma otsese juhi poole (tehnikajuht), kes aitab neile lahendusi leida. Sinu innovatiivsed ja igapäevast tööd edasiviivad ideed on alati teretulnud.

Garanteerime Sulle huvitava töö!