Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377687

Tööpakkumise number

377687

Töö kirjeldus

-joogi- ja reoveepumplate hooldus- ja avariitööde tegemine
-teenindussõiduki operaatori kohustuste täitmine (imi, survepesu, sahatamine, töö sõidukiga toimub päevasel ajal)
-torutööde teostamine (sise- ja välistrassid)
-valveteenistuses osalemine vastavalt graafikule

Nõudmised kandidaadile

-hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
-C-kategooria autojuhiload, torutööde oskuse olemasolul võimalik ka C-kategooria koolitus ettevõtte poolt
-hea tehniline taip ja algatusvõime
-torutööde oskus ja kogemus ( soovitatav PE, PVC)
-hea tervislik seisund

Hooldussõiduki koolituseks peab kandidaat omama torutöö kogemust. Torutööde koolituseks peab kandidaat omama C-kategooria juhiluba ja töötamise kogemust (kallur, survepesu, muud erisõidukid).

Ettevõte pakub

-tore kollektiiv ja mõistlik töökoormus
-tuliuus MAN 4x4 kombiauto (imi, survepesu, sahk) töövahendiks
-suurem osa objekte on renoveeritud, varustatud kaasaegse automaatika ja kaugjuhtimisega
-väljaõpet eritöödeks (alupex, plastikeevitus).
-stabiilne ja õigel ajal laekuv töötasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. mai 2015
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2015