Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #823145

HOOLDUSTEHNIK

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehhatrooniku tööülesanneteks on tööstusseadmete ja -süsteemide hooldus- ja remonditööd (sh. häälestamine) toiduainetööstuses; seadmete tööprotsesside jälgimine ja nende tõrgete põhjuste väljaselgitamine; osalemine tehniliste lahenduste väljatöötamisel ja elluviimisel. Oma töö tulemustest raporteerib tulevane töötaja hooldusjuhile.

Töö on 2 vahetusega: 1. nädal (E-R) hommikune vahetus kell.06.00 – 14.30 ja 2. nädal (E-R) õhtune vahetus kell.14.00 – 22.30.

Töökoht on Sauel, Harjumaal.

Ootused kandidaadile

     Töötulemuste suurepäraseks saavutamiseks eeldame, et olete iseseisev, hea suhtlusoskusega, hea pingetaluvusega ja täidate järgmisi nõudmisi:

  • Tehniline haridus (soovitatav) ja/või töökogemus mehaanika, pneumaatika, automaatika alal vähemalt 3 aastat.
  • Jooniste/skeemide lugemise oskus.
  • Täpsus, kohusetundlikkus ja vastutusvõime.
  • Eesti ja/või vene keele oskus

Kasuks tuleb:

  • pikemaajaline mehhatrooniku töökogemus tööstusseadmete ja liinidega

Firma pakub: pikaajalist ja stabiilset töösuhet, ettevõtte soodustusi, tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes, töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele, boonuse teenimise võimalust.

Kandideerimisel palume lisada bruto töötasu soov!

Töökoht täidetakse kohe sobiva kandidaadi leidumisel!

Lisainfo

Tööpakkumise number
#823145

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
8. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem