Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297347

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded on tootmisliinide hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus
  • Teadmised elektri, elektroonika ja mehaanika valdkonnast
  • Võime õppida
  • Kohusetundlikkus ja korrektsus
  • Kasuks tuleb tõstukijuhi lubade olemasolu
  • Eeliseks on võõrkeelte oskus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • Kaasaegset töökeskkonda ning positiivset meeskonda
  • Täienduskoolitust
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Tasuta transporti ning toitlustust
  • Erinevaid ettevõttepoolseid soodustusi
  • Tööaeg 1 vahetuses 8:00 – 16:30

Tööpakkumise number
#297347

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2013

Altia Eesti, asukohaga Tabasalu lähistel, on juhtiv alkohoolsete jookide tootmise ja müügiga tegelev ettevõte, mis kuulub Altia Corporation’i koosseisu. Meie ettevõtte tuntuimaks kaubamärgiks on Saaremaa Vodka. Lisaks omame rikkaliku tooteportfelli nii kangetest kodumaistest toodetest kui ka rahvusvahelistest kaubamärkidest. Ekspordimaht moodustab 30% meie kogutoodangust.
Hetkel töötab ettevõttes 70 inimest. Vaata lisainfot : www.altia.ee.

Vaata rohkem