Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693296

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses suurenenud hooldusteenuste mahuga otsime oma meeskonda hooldustehnikut.

    Tööülesanded:

  • Seadmete rikkepõhjuste tuvastamine, kõrvaldamine ja remont
  • Seadmete ennetav hooldus
  • Seadmete paigaldamine, häälestamine ja kasutuskoolituste läbiviimine
  • Suhtlemine seadmetarnija hooldustehnikute- ja inseneridega

Ootused kandidaadile

  • Mehaanikaalane kutse- või kõrgharidus
  • Head teadmised mehaanikast, pneumaatikast, hüdraulikast ja automaatikast
  • Hea eesti ning inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Kehtiv juhiluba
  • Tehniline taip, otsustusvõime, korrektsus

Kasuks tuleb

  • Töökogemus lehtmetalli tööstusseadmete remondi ja hoolduse vallas

  • Ettevõte pakub

    • sõbralikku meeskonda

    • motiveerivat töötasu

    • liikuvat tööd üle Eesti

    • väljaõpet ja koolitust välismaal

    Lisainfo

    Kontori asukoht Peetri alevik, Rae vald, 75312 Harjumaa
    Kontaktisik Henri Tabri (+372 51 266 33, henri(at)aider.ee)

    Tööpakkumise number
    #693296