Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672909

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinnas ja mujal Eestis asuvate hoonete tehnosüsteemide hooldamine ning pisemate remontööde teostamine.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus ehituse- ja remonttööde teostamise valdkonnas

  • Valmidus teostada lihtsamaid töid kõikide hoone osade ja süsteemide lõikes

  • Iseseisvus, hea suhtlemise oskus, korrektsus

  • Kohusetunne ja usaldusväärsus

  • Õppimise võime

  • B- kategooria juhiloa olemasolu

  • Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Kindlat töökohta
  • Toetavat meeskonda
  • Koolituse võimalust
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Küsi lisa telefonil: 5551 7290

Tööpakkumise number
#672909

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem