Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667750

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külmaseadmete hooldus ja paigaldustööd..
Otsime tehnikut  Lõuna Eestisse.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus või töökogemus.

Sobilik on ka automaatiku, elektriku ja mehhatrooniku erialane haridus.

Korrektsus, täpsus, vastutustunne.

Autojuhiload.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu.
Erialast arenguvõimalust.
Ametiautot tööülesannete täitmiseks.

Tööpakkumise number
#667750

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
17. september 2020

Cooltec OÜ on Eesti juhtiv tööstuslike külmutusseadmete ning soojuspumpade täislahendust pakkuv ettevõte. Oleme maailmas ainulaadsete patenteeritud kõrgtemperatuuriliste soojuspumpade esindaja Baltikumis.

Vaata rohkem