Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530416

Hooldusteenuse administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi sõbralikku ja aktiivset töötajat, kelle tööülesanded oleksid järgmised:

  • Tehnikute igapäevase töö korraldamine, klientide ja külaliste vastuvõtt
  • Juhatuse liikmete ja teenindusjuhi assisteerimine
  • Info liikumise tagamine, telefonikõnede, kirjade ja meilide vastuvõtmine ning edastamine
  • Klientidega suhtlemine, tööde vastuvõtt, tööde registreerimine, graafikute tegemine
  • Kauba tellimine ja vastuvõtt, laost väljastus, laoseisu jälgimine
  • Müügiarvete ja pakkumiste koostamine, andmete sisestamine raamatupidamisprogrammi
  • Tabelite koostamine

Ootused kandidaadile

  • Directo raamatupidamisprogrammi valdamine
  • Excel tabelarvutuse programmi valdamine
  • pingetaluvus, hea suhtlemisoskus, sobivus meeskonnatööks
  • tehniline taip
  • elukoht Tallinnas või lähiümbruses
  • töö- ja teotahe, positiivne ellusuhtumine
  • kohusetunne ning ausus
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • vene-ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • palju huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • erialast koolitust
  • professionaalset ja abivalmis meeskonda
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus sarnases tegevusvaldkonnas
  • autojuhiload
  • baari- ja restoraniseadmete elementaarne tundmine
  • NB! kui sa ei ole selle alaga varem tegelenud, kuid tunned et see amet sobiks sulle, siis kandideeri ikkagi, tähtis on julge pealehakkamine - kõik on kuskilt alustanud!

Tööpakkumise number
#530416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. mai 2018
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2018

Haktek OÜ on suurköögiseadmete hoolduskeskus aastast 1997. Meie tegevusvaldkonda kuuluvad kõik toitlustamisega tegelevad ettevõtted. Meie eesmärk on püsida oma tegevusalal tipus ja osutada oma klientidele kõige kiiremat ja kvaliteetsemat teenust. Omame oma eesmärgi täitmiseks kõike vajalikku: proffessionaalset hooldusmeeskonda, piisavalt täiuslikku varuosadeladu, rohket tehnilist informatsiooni ja mis kõige tähtsam - ühtekuuluvat kollektiivi.

Kui tunned, et pakub huvi ja oleksid valmis kaasa lööma, siis loe edasi:

Vaata rohkem