Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674281

Hooldusteeninduse osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Osakonna juhtimine, tegevuse planeerimine, töö korraldamine ja kontrollimine.

  • Tehnika ja transportautode, kinnisvara ning tehnosüsteemide haldamine.

  • Ressursside efektiivse kasutamise kontrollimine.

Ootused kandidaadile

  • Ehitus- ja tehnikaalased teadmised, kogemused ning oskused.

  • Suuremahulise kinnisvara halduse kogemus.

  • Eeliseks on tehnilise või kinnisvarahaldusalane kõrghariduse olemasolu.

  • Juhtimiskogemus.

  • Hea tehniline taip ja ajakasutusoskus, kohusetundlikkus, nõudlikkus.

  • Hea läbirääkimis-, koordineerimis- ja probleemide lahendamise oskus.

  • Väga hea eesti keele oskus, heal tasemel vene keele oskus, inglise keele oskus on eeliseks.

  • Korrektsus dokumendihalduses.Olla abivalmis ja hooliv peremees meie tehnikale ja kinnisvarale.

  • B-kategooria juhiloa olemasolu.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja dünaamilist tööd.

  • Stabiilset töötasu, sotsiaalseid garantiisid ja ettevõtte poolseid soodustusi.

  • Ametiautot.

Tööpakkumise number
#674281

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2020
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2020

DEPO avab käesoleval aastal Tallinnas oma esimese kaupluse. Kaupluses pakume tööd ca 200 töötajale.

Vaata rohkem