Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56651

Hooldusteenindajad (2 inimest Küprosel)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

teenindaja, soov. meesterahvas

  • spordikeskuse muruväljaku paigaldamine ja hooldus, väiksemad remondi- ja hooldustööd, transporditööd
  • tööd spets traktoriga

teenindaja, soov. naisterahvas
  • koristus- ja puhastustööd + muud abitööd

Ootused kandidaadile

  • inglise keele oskus POLE VAJALIK
  • soov. vanus kuni 40 a
  • vajalikud on universaalsed oskused ja teadmised spordirajatiste hooldusest ja talutööst
  • vähemalt ühel on nõutavad autojuhiload ja traktorijuhi load
  • tööleping alates 1 aastast

Ettevõte pakub

  • kuuepävane töönädal, 8 t päevas
  • tasuline puhkus 21 päeva
  • kõik sotsiaalsed garantiid
  • majutuse, söögi ja kom-teenuste eest maksma ei pea
  • palk 17000 krooni kuus neto (kahe peale kokku)
  • peale katseaega uus palgakokkulepe

Tööpakkumise number
#56651

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2005

Argos Group on Eesti kapitalil põhinev personali- ja värbamisteenust osutav osaühing. Meil on kaheaastane kogemus ning kindlad partnerid. Argos Group omab tööturuteenuste tegevusluba nr 58.

Vaata rohkem