Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #120424

Hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle HOOLDUSSPETSIALISTI, kes spetsialiseeruks VALTRA traktorite hooldusele
ja remondile.
Põhjalikum väljaõpe kohapeal.

Ootused kandidaadile

- erialane haridus
- hea tehniline taip
- korrektsus ja kohusetundlikkus
- otsustusvõime, selle säilimine ka kriitilises olukorras
- soovitavalt vähemalt aastane töökogemus tehnika valdkonnas

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#120424

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2007
Kuulutus sisestati:
23. august 2007

AS Taure alustas majandustegevust 01.04.1992.a. Firma asub Kesk-Eestis Järvamaal Türil ja me avame selle aasta lõpul müügi- ja hoolduskeskuse Tartu lähedal Ülenurmel. Oleme Soome traktoritehase VALTRA OY AB ja Austria põllumajandustehnika tehase VOGEL & NOOT esindaja Eestis.

Vaata rohkem