Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126717

Hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kontoritehnika (koopiamasinad, printerid) hooldus ja remont
Hooldutööde organiseerimine ja planeerimine
Varuosade tellimine, laoseisu jälgimine
Seadmete ülespanek, install. klientide koolitus
Müügimeeskonna liige

Ootused kandidaadile

Tunned kaasaegset kontoritehnikat
Oled iseseisev ja kohusetundlik
Omad B- kategooria juhilube
Soovitavalt inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

Häid ja stabiilseid töötingimusi
Hea töö eest vääriline tasu
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Oled eriti oodatud kui omad kogemust tehnika hooldustööde organiseerimisel ja teostamisel

Tööpakkumise number
#126717