Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #97082

Hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupluste suurköögiseadmete hooldamine ja remont
vee-, kanalisatsiooni- ja elektrisüsteemide hooldamine ja remont
kaupluste sisustuse paigaldamine

Ootused kandidaadile

vastavate oskustega spetsialist
kohusetundlik
teotahteline

Ettevõte pakub

vastavalt tööle korralik palk
meeldiv seltskond

Lisainfo

Kaupluste teenindamise piirkonnaks on Lõuna-Eesti

Tööpakkumise number
#97082

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2007
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2007

DV SERVIS EESTI OÜ on asutanud 2004. aasta jaanuaris. Tegevusvaldkond - kaubanduskeskuste tehniline teenindamine, mis kujutab endast tehnosüsteemide ja kaubandusseadmete teenindamist.

Vaata rohkem