Värsked tööpakkumised

Hooldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25097

Tööpakkumise number

25097

Töö kirjeldus

Hooldusspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on:
• hooldus- ja teeninduslepingutega võetud kohustuste täitmine
• klientide IT alaste probleemide analüüsimine ja lahendamine
• klientide vajaduste ja probleemide alase informatsiooni kogumine, süstematiseerimine ning edastamine kliendihaldurile

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:
• loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
• kaasaegsete arvutite riistvara ja lisaseadmete head tundmist
• head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
• tulemustele orienteeritust ning probleemide iseseisvat lahendamise oskust
• korrektsust ja vastutusvõimet

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
• oskustele ja töötulemustele vastavat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2003
Kuulutus sisestati:
10. november 2003

AS Nixor AD on 1993. aastal asutatud, üks Eesti juhtivamaid jaekaubanduse infosüsteemidega tegelevaid firmasid. Tegevusvaldkondadeks on kaubanduse infosüsteemide arendus, müük ja hooldus. Meie klientide hulka kuulub enamik Eesti suuri kaubandusettevõtteid ja kaubanduskette.