Värsked tööpakkumised

Hooldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112740

Tööpakkumise number

112740

Töö kirjeldus

- tootmisseadmete remont ja hooldus, hoolduslepingute haldamine
- sisetranspordivahendite ja tõsteseadmete hooldus ja remont
- varuosade ja muu remondimaterjali tellimine
- töökohtadel vajalike kommunikatsioonide (suruõhk, elekter jms) hooldus ja remont
- muude tootmistegevuse vajadusest tulenevate tehniliste küsimuste lahendamine
- tootmisvahendite hoolduse ja remondiga seotud andmebaasi koostamine ja haldamine

Nõudmised kandidaadile

- soovitav eelnev töökogemus tootmise valdkonnas;
- tehnika huviline
Keeled:
- eesti keel: suhtlustasemel
- vene keel: suhtlustasemel
kasuks tuleb ka inglise keele oskus

Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid. Otsustusvabadust ja võimalust eneseteostuseks. Arenevat ning toetavat meeskonda. Samuti pakume tulemustele vastavat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2007

1998.a. loodud ettevõtte üheks tegevusalaks on ehitus metallkonstruktsioonide ja masinaosade tootmine ning montaaz.