Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147277

Hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äri- ja tööstushoonete tehnilise hoolduse korraldamine ning tööshoidmine

Ootused kandidaadile

Vastavat töökogemust
soovitavalt ehitus- või tehnikakõrgharidust
suhtlusoskust ja viisakust
arvutioskust
eesti, vene ja soovitavalt inglise keele oskust

Ettevõte pakub

Nüüdisaegset töökeskkonda
võimalust osaleda mahukate arendusprojektide elluviimisel
meeldivat kollektiivi
konkurentsivõimelist tasu

Lisainfo

Kasuks tuleb kogemus kinnisvara haldamisel või ehitusjuhtimisel
Isikliku sõiduauto olemasolu
positiivne koostöökogemus projektide elluviimisel

Tööpakkumise number
#147277

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
22. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2008

Kinnisvara arendamise ja haldamisega tegelev arenev ettevõte

Vaata rohkem