Värsked tööpakkumised

Hooldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232590

Tööpakkumise number

232590

Töö kirjeldus

Hooldusspetsialisti tööülesanneteks on :
* Seadmete hooldamine ja remont graafiku alusel ( metallitöötluspingid, sildkraanad, tehnosüsteemid jne.)
* Seadmete mehaanilise osa, elektri- pneumaatika-,hüdraulika- ja automaatikasüsteemide hooldus ja remont
* Vajadusel graafiku alusel telefonivalve/väljakutsed 24 tundi
* Hooldusdokumentatsiooni täitmine
* Hooldusgraafikute koostamisel osalemine
* Varuosade seisu jälgimine
* Operaatorite koolitamine seadmete kasutamiseks ja hoolduseks
* Süsteemsete/korrastatud töökohtade loomine tootmisesse
* Vajalike abinõude ja abivahendite valmistamine tootmisele

Nõudmised kandidaadile

Omad erialast kesk- eri või kõrgharidust .
Omad eelnevat töökogemust hooldusspetsialistina tööstusettevõttes või tööstusseadmete hooldusega tegelevas ettevõttes vähemalt 3 aastat.
Omad seadmete mehaanilise osa, elektri-, pneumaatika-, hüdraulika- ja automaatikasüsteemide hoolduse ja remondi kogemust.
VASTAVAD PÄDEVUSTUNNISTUSED ON EELISEKS.
Oskad lugeda jooniseid
Valdad vene ja eesti keelt nii kõnes kui kirjas.Soovitavalt inglise keelt kõnes ja kirjas.
Oled energiline, arenemisvõimeline, kohusetundlik, aus.
Oled suure pingetaluvusega.
Arvuti tundmine:Word,Excel, Outlook.
Kasuks tuleb elektrialane pädevus , kogemus /tunnistus kraanade ülevaatajana.

Pakume võimalust töötada edukas ning huvitavas valdkonnas tegutsevas metallitootmise ettevõttes.
Sind ootab avatud ning uuendustele orienteeritud meeskond.
Kvaliteetse töö eest vääriline tasu ja motiveeriv kompensatsioonipakett.

Lisainfo

Enne kandideerimist palume lugeda hoolega nõudmisi kandidaadile.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2011

AS E-Profiil on 1997. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis valmistab suuri metallkonstruktsioone ning seadmeid nafta- ja gaasitööstuse jaoks. Ettevõte on viimastel aastatel tugevasti kasvanud, meil töötab 160 inimest, neist 110 tootmises. Ettevõtte eesmärgiks on tõusta oma valdkonna tipptegijaks