Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63276

Hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldustehniku tööülesanneteks on ülevaatliku informatsiooni omamine kliendi seadmete tehnilise seisu kohta, seadmete tehniline hooldus ja remont, igapäevaste jooksvate küsimuste ja probleemide lahendamine kliendi juures, vajalike varuosade või kaupade tellimine ning ettepanekute tegemine klienditeeninduse paremaks muutmisel, Ebeta klientide nõustamine ja koolitamine.

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt tehniline eriharidus ja eelnev töökogemus
  • suhtlemis- ja teenindusvalmidus
  • autojuhiloa olemasolu
  • koostöövalmidus
  • vene - ja inglise keele oskus suhtlemistasandil tuleb kasuks

Ettevõte pakub

  • liikuva iseloomuga suhtlemisrohket tööd
  • tööalast täiendkoolitust
  • palka vastavalt kokkuleppele
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
  • ametiautot

Lisainfo

Hooldustehnikuid võetakse tööle seoses ettevõtte laienemise, kiire kasvu ja struktruuri muudatustega.

Tööpakkumise number
#63276