Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243322

Hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötades sellel ametikohal on Sinu peamisteks ülesanneteks tagada ettevõte arvutitöökohtade riist- ja tarkvara tõrgeteta turvaline toimimine ning olla arvutikasutajatele heaks partneriks nende IT-alaste probleemide lahendamises.

Ootused kandidaadile

Töö on Sulle sobiv, kui:

  • Sul on või Sa omandad IT-haridust
  • omad vähemalt 1-aastast töökogemust IT valdkonnas
  • Sul on arvutite ja infosüsteemide seadistamise oskused
  • omad teadmisi infosüsteemide ja arvutivõrgu alustest ja toimimise põhimõtetest
  • MS Office / Windowsi keskkonnas töötamise kogemus ja teadmised
  • oled initsiatiivikas ja koostööle orienteeritud, suudad panustada tulemuslikult ka pingelises olukorras
  • suhtled vabalt vene ja eesti keeles
  • omad „B“ kategooria juhilube

Kasuks tuleb:
  • ITIL raamistiku tundmine
  • MS sertifikaatide omamine
  • inglise keele oskus suhtlus tasandil

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suuremate IT projektidega
  • võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri hooldusmeeskonnas ning rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse
  • suurettevõtte hüvesid, kindlat ja vaheldusrikast tööd stabiilses äris
  • koostööd paljude ala tipptegijatega, tasemel koolitusi
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Tööpakkumise number
#243322

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2011
Kuulutus sisestati:
1. november 2011

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT divisjon kuulub Eesti Energia peakontori koosseisu ja tema eesmärgiks on tagada grupi ligi 20 ettevõtte IT süsteemide areng ja tõrgeteta töö. 130 oma ala tõelist professionaali hooldavad ja arendavad keerukaid ning kiirelt arenevaid süsteeme, mis peavad töötama igal ajahetkel.

Eesti Energia IT tugiteenuste osakond otsib oma meeskonda hooludsspetsialisti.

Vaata rohkem