Värsked tööpakkumised

Hooldusspetsialist-kliendiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57247

Tööpakkumise number

57247

Töö kirjeldus

• klientide nõustamine
• klientide IT-alaste ja kaubandustehniliste probleemide analüüsimine, lahendamine
• klientide müügiprotsesside monitooring

Nõudmised kandidaadile

• loov mõtlemine ja pingetaluvus
• ettevõtlikkus, korrektsus, usaldusväärsus
• arvutite riistvara ja lisaseadmete hea tundmine
• Microsoft OP süsteemide kesktasemel tundmine
• valmisolek töötada ka õhtuti ja nädalavahetustel
• eesti keele valdamine nii suuliselt kui kirjalikult
• erialase inglise keel valdamine vähemalt suhtlustasandil
• B-katgooria juhiluba

kasuks tulevad
• elektroonikaalased algteadmised
• varasem kogemus kassasüsteemide või kaubandusseadmete hooldamisel

Ettevõte pakub

• vaheldusrikast ja liikuvat tööd arenevas ettevõttes
• soodsaid eneseharimis- ja õppimisvõimalusi
• paindlikku tööaega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2005

AS Nixor AD on juba üle 10 aasta tegutsev ja pidevalt arenev infotehnoloogiaettevõte, kelle eesmärgiks on olla peamine IT-partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Täna pakume IT-alaseid teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile: jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus.