Hooldusspetsialist
Tööpakkumise number #707865

3
Prysmian Group Baltics AS
Keila, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • tootmisseadmete hoolduseks ja remondiks vajalike varuosade ja tarvikute tellimine

  • kogu üksuse ostuprotsessi haldamine

  • varuosade lao haldamine, korrashoid ja laoseisu jälgimine ning varuosade väljastamine

  • 6S süsteemi tulemuslikkuse tagamine

  • tööaeg on E-R 8:00-16:30

  • töökoht asub Keilas, Paldistki mnt 31

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus, kasuks tuleb tehniline kesk-eriharidus

  • tehniliste jooniste lugemisoskus

  • arvutioskus

  • eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas

  • tehniline taiplikkus ja korrektsus

  • ausus ja kohusetundlikkus

  • iseseisvus ja paindlikkus tööülesannete lahendamisel

  • stabiilset ja pikaajalist töösuhet maailma suurimas kaablitootmiskontsernis

  • sisseelamise- ja erialast koolitusprogrammi ning toetavat meeskonda

  • meie juures saad arenguvõimalusi pakkuva töökoha

  • mitmeid omatöötaja soodustusi (sporditoetus, lisapuhkus, kvartalipreemia, aktsiaosalus) ja ühisüritusi

  • õnnetusjuhtumi kindlustust nii töö- kui vabal ajal

Tööpakkumise number
#707865

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2021
Hooldusspetsialist Hooldusspetsialist

Vaata rohkem