Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141816

Hooldusosakonna müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hooldusteenuse müümine ettevõtte klientidele
  • Hoolduslepingute sõlmimine
  • Müügi aruandluse teostamine
  • Informatiivse koostöö sujumise tagamine hooldustöölistega

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria autojuhiload
  • Oskus suhelda eesti, vene ja inglise keeles
  • Tehniline taip

Eelistatud kandidaat on isiksuseomaduselt:

innovaatiline, iseseisev, rõõmsameelne, avatud suhtlemisega, iseseisvat ajaplaneerimist armastav ning julge - võttes vastutust.

Ettevõte pakub

Ettevõte väärtustab oma töötajaid, pakkudes neile:

  • Atraktiivset tasusüsteemi: põhipalk+boonus+preemia (2x aastas)
  • Kaasaegset tehnoloogiat, töökeskkonda ning lahedaid töökaaslasi
  • Võimalust esindada Eesti hinnatuimat kaubamärki oma kategoorias
  • Põnevaid firmaüritus
  • Koosolekuid kõikidele firma töötajatele, andmaks hea ülevaate ettevõtte hetkesisust ja plaanidest
  • Kõike tööks vajalikku (töötelefon, auto ja arvuti)
  • Vabadust otsustada ise oma aja planeerimise üle
  • Huvitavat tööd, mis vajadusel eeldab sõitmist kogu Eesti piires

Tööpakkumise number
#141816

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2008
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile.

Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie Kliendiks olev ettevõte valmistab ja turustab tooteid terviklike läbipääsu-süsteemide tarvis. Pakutavad lahendused koosnevad vaid Euroopas tunnustatud normidele vastavatest toodetest.
Ettevõte on kvaliteetset toodet ja kõige kliendikesksemat teenust pakkuv kõrge professionaalsusega usaldusväärne ettevõte.

Vaata rohkem