Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438232

HOOLDUSOSAKONNA MEISTRIMEEST

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on:
- Remont- ja torutööd
- Vajadusel avariide ja ummistuste likvideerimine
- Maalri- ja ehitustööd
- Kanalisatsioonikaevude seisukorra jälgimine ja hooldamine
- Filtrite seisukorra jälgimine, puhastamine ja vahetamine
- lambipirnide vahetamine
- Ootamatult tekkinud korratuste likvideerimine (veeavarii, purunenud aknaklaasi vahetamine, ukselukkude vahetamine)

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:
- Ehitusalaste teadmistega
- Varasem töökogemus hooldusmehena või ehitajana
- B kat. juhilubade olemasolu
- Hea õppimisvõime
- Korrektsus, täpsus ja kohusetundlikus

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast ja suhtlemisrohket tööd.
Korralikud töötingimused ja töövahendid.
Hea töö eest korralikku tasu. Katseajal 7.- eurot/ tunnis.
Sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Jüri alevikus, Harjumaal.
Kandideerimiseks saada oma CV koos töötasuootusega läbi
CV Keskuse portaali või e-kirjaga aadressile tiit(at)gt4u.ee

Täpsem info telefonil 53733000 (Tiit Kurvits)

Tööpakkumise number
#438232

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2016
Kuulutus sisestati:
30. august 2016

GT4U Eesti näol on tegemist kinnisvara hoolduse,erinevaid puhastusteenuseid ja maastikuehitust pakkuva ettevõttega. Teenindame rohkem kui 500 äriobjekti üle kogu Eesti. Suuremateks klientideks on energeetika ettevõtted, tööstusettevõtted, erinevad tööstushoonete omanikud, kinnisvarahaldus ettevõtted, korteriühistud ja kohalikud omavalitsused. Kokkulepitud eesmärgid saavutame läbi pühendunud meeskonna professionaalse suhtumise. Kasutame oma teenuste osutamisel kaasaegset tehnikat ja IT-lahendusi. Kõik see kokku aitab meil pakkuda kokkulepitud kvaliteediga teenuseid, neid mõõta, analüüsida ja parendada.

Vaata rohkem