Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210762

Hooldusosakonna juht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldusosakonna juht loob hooldusosakonna, sõlmib hoolduslepinguid ja korraldab nende täitmist:

  • Loob, hoiab ja arendab suhteid klientidega ning teiste koostööpartneritega
  • Nõustab kliente ning vahendab infot ettevõtte erinevate struktuuriüksustega
  • Vormistab hooldusosakonna tööks vajalikke dokumente ning hoiab dokumentatsiooni korras
  • Tegeleb võimalike koostööpartnerite-, kohta info kogumise-, analüüsimise- ning süstematiseerimisega
  • On igati abiks hooldusosakonna töötajate töö sujuval korraldamisel ning lahendab iseseisvalt töös ettetulevad probleemid
  • Võtab ise osa hooldustööde teostamisest ja probleemide lahendamisest

Ootused kandidaadile

  • Oskad ennast väga hästi väljendada nii suuliselt, kui kirjalikult Eesti- ja Inglise keeles. Teiste keelte oskus tuleb kasuks.
  • Oled korrektne ja kohusetundlik.
  • Oled initsiatiivikas, heade organiseerimisoskustega, otsustus- ja vastutusvõimeline.
  • Oled tehnikaüksuste juhtimise kogemusega
  • Oled hea suhtleja.
  • Omad kogemusi IT ja tehnika valdkonnas.

Võimalust kasvada koos maailma juhtiva ettevõttega omas valdkonnas ning suurepäraseid võimalusi enesearendamiseks ja -teostuseks, huvitavat ja pingelist tööd ning konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kandideerimistaotlusele palume lisada palgasoovi.

Tööpakkumise number
#210762

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2010
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2010

CLEVERON OÜ (endise nimega SmartPOST) on 2 aastaga kasvanud üheks maailma juhtivatest pakiautomaadi tehnoloogia arendajatest ja võrgustike ehitajatest. Meie klientideks on välismaised logistika- ja postiettevõtted, kellele me müüme pakiautomaatide tehnoloogilist lahendust, ehitame ning hooldame klientidele müüdud pakiautomaatide võrke.

Vaata rohkem