Värsked tööpakkumised

Hooldusõed (Inglismaa)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31446

Tööpakkumise number

31446

Töö kirjeldus

Pakume tööd hooldusõdedele vanadekodudes ja hooldushaiglates Inglismaal. Tööülesanneteks on vanurite eest hoolitsemine, nende assisteerimine igapäevastes tegevustes, koduse õhhkkonna loomine asutuses, patsientidega suhtlemine, nende vaba aja veetmise korraldamises osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame valmisolekut asuda tööle välismaale kuni kaheks aastaks, valmisolekut tööks vanuritega, kannatlikkust ja abivalmidust, head suhtlemisoskust, inglise keele oskust.

Eelnev sarnase töö kogemus või meditsiinialane haridus ei ole kohustuslik, aga tuleb kasuks.

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, koolitust, korralikku töötasu ja töötamise võimalust võõrkeelses keskkonnas

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2004