Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312513

Hooldusnõunik / Vastuvõtu MEISTER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd töökoja meistrile kelle ülesandeks on töökoja töö juhtimine/korraldamine, suhtlemine klientidega, mehaanikute töö organiseerimine, tööajagraafikute
koostamine, arveldamine ja muude jooksvate probleemide lahendamine.

Ootused kandidaadile

Sobivalt inimeselt ootama väga head suhtlemisoskust, vene keele oskust. Kasuks tuleb kindlasti ka sõidukite, eriti Audi tundmine (näiteks endine mehaanik).

Kindlasti peab sobival inimesel olema positiivne ellusuhtumine, ausus ja korrektsus tööasjades ning hea pingetaluvus.

Pakume palju tööd ühes Eesti edukamas ja laiahaardelisemas järelturu autotöökojas, huvitavat tööd, firmaüritusi, meeldivat kollektiivi ning head töötasu.

Tööpakkumise number
#312513

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2013
Lisainfo palga kohta:
Palk alates 1000 eur neto (kätte)

Flameko Autohooldus on keskendunud Audi, Volkswageni, Seati ja Škoda remont- ja hooldustöödele. Antud autode remondis omame pikaaegset kogemust ning seega on paljudele tekkinud probleemidele lahendus juba ette teada - jääb ära vea otsimine! Korraliste hoolduste puhul teostame tehase ettenähtuid toimingud ning tänu sellele on teenus võrdväärne esindustes teostatud hooldusega. Varuosadest kasutame nii originaalosi kui ka ainult väga kvaliteetseid B-osasid, vastavalt kliendi soovile. Hinnapäringut on võimalik sooritada siit.

Nüüdsest on oodatud ka kõik BMW omanikud meie juurde hooldus- ja remonttöödele!!!

Vaata rohkem