Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244815

Hooldusnõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

hooldekeskuse klientide eeskujulik teenindamine
tööaegade reserveerimine ja planeerimine
tellimuste vastuvõtmine ja täitmise tagamine
hoolduse- ja remondijärgne autode loovutamine
töökorralduste, remondikalkulatsioonide, hinnapakkumiste,
arvete jms. dokumentatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

head tehnilist taipu, korrektsust, kohusetundlikkust, pingetaluvust
eelnev töökogemus antud erialal
vähemalt kesk-eri haridust
väga head eesti keele oskust
vene keele oskus suhtlustasandil
arvuti kasutamise oskus „ Automaster“
(soovitavalt Outlook; Word, Excel)
B kategooria autojuhi oskustase ja juhitunnistus

Ettevõte pakub

tööd arenevas ettevõttes
ajakohast töökeskkonda
konkurentsivõimelist palka
nooruslikku ja positiivset töökollektiivi

Tööpakkumise number
#244815

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
18. november 2011

Topauto AS on asutatud 1994. aastal Eesti kapitalil põhinedes ning tema põhitegevuseks on Hyundai, Seati, Suzuki ja Isuzu autode müük, hooldus,remont ning kasutatud autode müük. Kokku on müüdud üle 10 000 uue auto.

Vaata rohkem