Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299722

HOOLDUSNÕUNIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide nõustamine sõidukite hoolduse ja remondi ala, sh. aktiivne suhtlemine nii korraliste hoolduste teostamiseks kui ka võimalike vigade väljaselgitamiseks ning teostatud hoolduse ja remonditööde kohta tagasiside andmiseks;
  • Hoolduse ja remonditööde planeerimine ja kontroll;
  • Kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
  • Andmebaasi ja dokumentatsiooni haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus või töökogemus sõidukite hoolduse ja remondi alal;
  • Hea tehniline taip, korrektsus, täpsus ja põhjalikkus;
  • Väga head suhtlemis- ja koostööoskused ning lojaalsus;
  • Organiseerimisvõime ja töötahe;
  • Eesti ja vene keele oskus klientide nõustamiseks vajalikul tasemel, sh. tehnilise sõnavara valdamine;
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus;
  • B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus.

Kasuks
  • Kõrgem haridus;
  • Programmi Automaster tundmine;
  • Inglise või soome keele oskus;
  • Teenindustöö kogemus.

  • Eneseteostust konkurentsitihedas valdkonnas heas meeskonnas;
  • Toote ja erialaste teadmiste koolitusi;
  • Häid töötingimusi;
  • Tööpanusest ja tulemusest sõltuvat tasu.

Tööpakkumise number
#299722

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2013
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2013

Mustakivi Auto on 2008 aastal tegevust alustanud Toyota ametlik edasimüüja ja volitatud teenindusettevõte Eestis. Tegemist on Eesti kõige uuema ja kaasaegseima Toyota nõuetele vastava esindusega. Ettevõtte põhitegevuseks on uute ja kasutatud autode müük, sõidukite hooldus-, remondi-, kere- ja värvitööd. Mustakivi Auto AS on Baltikumi ühe suurima ja edukama, autoettevõtteid koondava, Elke Grupi tütarettevõte. Mustakivi Auto AS on tunnustatud erakordselt hea klienditeeninduse eest nii müügi- kui ka müügijärgsete teenuste valdkonnas ja pälvinud Toyota Ichiban 2012 auhinna kui parima klienditeenindusega Toyota edasimüüja Eestis.

Vaata rohkem