Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151122

Hooldusmeister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kütte- , ventilatsiooni-, veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemide hooldus- ja remonditööde teostamine
väljasõit avariitöödele vastavat graafikule

Ootused kandidaadile

tehniline haridus
eelnev töökogemus hoonete tehnosüsteemide hoolduse ja remondi alal
teadmised automaatikast
autojuhilubade olemasolu
kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

head palka vastavalt töötulemustele
palju tööd
stabiilset töösuhet

Tööpakkumise number
#151122

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
8. mai 2008

AS HIIEKO on 1994. aastal loodud ehituslikke tehnosüsteeme ja automaatikat projekteeriv, paigaldav ja hooldav firma

Vaata rohkem