Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137968

Hooldusmehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime hooldusosakonda suure kodutehnika hooldusmehhaanikut, kelle peamiseks tööülesandeks on suurte kodumasinate (elektripliidid, ahjud, külmikud jt.) remontimine nii töökojas kui ka väljakutsetel.

Ootused kandidaadile

  • Tehnilised teadmised kodumasinatest
  • Viisakus ja korrektsus klientidega suhtlemisel
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Soov teha ka füüsilist tööd

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta kiiresti arenevas ettevõttes
  • Oskustele ja tööle vastavat töötasu
  • Sõbralikku meeskonda
  • Firma ühisüritusi

Lisainfo

kasuks tuleb:

  • Eelnev kodumasinate remonditöö kogemus
  • Tehniline eriharidus
  • Autojuhilubade olemasolu

Tööpakkumise number
#137968

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2008

Elmaksi Hulgikaubandus AS on 1994.a.asutatud ja tänaseks juhtiv kodumaisel kapitalil põhinev kodutehnika hulgimüügile spetsialiseerunud ettevõte. Tooteportfellis on üle 20 kaubamärgi, millest fookusbrändideks on SHARP, BRANDT, DE DIETRICH, BOMANN, KENWOOD, JVC, BEST, HITACHI, MASTERCOOK jt. Ettevõttel on tugev ja lai pikaajaliste võtmeklientide võrgustik üle Eesti, lisaks tütarfirmad Lätis ja Ukrainas.

Vaata rohkem