Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126552

HOOLDUSMEHAANIK Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PEAMISED TÖÖÜLESANDED ON:

  • uute seadmete töökorda seadmine ja markeerimine
  • seadmete hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

HEAL KANDIDAADIL ON:

  • tehniline taip, tehnikahuvi ja remondi alased oskused
  • eesti keele oskus ja vene keel suhtlustasemel
  • kohusetunne, täpsus ja ausus

Ettevõte pakub

  • püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
  • sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi
  • tööd Tallinna Laki tn remondiosakonnas

Tööpakkumise number
#126552