Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328079

Hooldusmehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnika hooldus ja remont
Erinevate seadmete ettevalmistustööd vastavalt hooajale

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda tõelist töömeest, kellel on soovitavalt erialane haridus, kuid kõige tähtsam on korralik tahe tööd teha ja omada põhjalikku töökogemust mehaanikuna. Meie poolt pakutav töö eeldab head tehnilist taiplikust ja osavaid käsi, mis ei karda õliseks saada.

Kui Sa oled täpselt selline töömees, kes ei pelga kätt masinale külge panna, oskad välja pakkuda erinevaid kasulikke lahendusi erialaselt ja oled valmis uusi asju juurde õppima, siis ootame Sind kindlasti kandideerima!

Meie poolt on Sulle stabiilne töö ja konkurentsivõimeline palk.
Tööle asumisel kohapealne väljaõpe, head töötingimused ja toetav meeskond.

Lisainfo

Kasuks tuleb:
Keevitaja kutseoskused
Teadmised auto elektrisüsteemis ja/või hüdraulikaseadmete valdkonnas

Tööpakkumise number
#328079

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2013

OÜ Jaaksoni Linnahooldus tegevusaladeks on teehoiutööd, tänavate hooldus ja puhastus, heakorra- ja haljastustööd ning jäätmekäitlus.

Teehooldustööde kvaliteeti mõjutavad eelkõige tehniline valmisolek ja koolitatud ning motiveeritud töötajad. Ettevõtte järjepideva arengu on taganud kaasaegse tehnika ja tehnoloogia kasutamine ning töötajate koolitus ja pikaajalised kogemused. Plaanipäraselt korraldatud töötajate koolitused annavad kogemusi ja kindlust tegutsemiseks erinevates ilmastikuoludes.
Ettevõtte kvaliteedijuhtimissüsteem vastavalt ISO 9001: 2008 standardile on rakendatud alates 2003. aastast ning keskkonnajuhtmissüsteem vastavalt ISO 14001: 2004 standardile alates 2005. aastast.

Vaata rohkem