Värsked tööpakkumised

Hooldusmehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58441

Tööpakkumise number

58441

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on PONSSE metsamasinate hooldus ja remont ning ettevalmistamine müügiks.

Nõudmised kandidaadile

  • oled kohusetundlik, täpne ja korrektne
  • oled valmis meeskonnatööks
  • hea inglise, vene ja soome keele oskus
  • oskad kasutada arvutiprogramme ning oled tehnilise taibuga
  • omad keskharidust (soovitavalt tehniline eriharidus)
  • omad autojuhilube

Kasuks tuleb
  • eelnev töökogemus metsamasinate hoolduse ja remondi alal

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
  • töö tulemustest sõltuvat palka
  • koolitusvõimalust ka väljaspool Eestit

Lisainfo

Märksõnaks kandideerimisel palume märkida "Hooldusmehaanik/PONSSE".

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2006

Kesko Agro Eesti AS on põhjamaade juhtivasse kaubanduskontserni Kesko OY kuuluv kuuluv tütarettevõte, mis töötab Eesti turul tulemusrikkalt juba kaheksa aastat. Täna töötab meie ettevõttes üle 130 inimese. Ettevõtte Kesko Machinery osakond tegeleb ehitus- ja kinnisvarahooldusmasinate müügiga. Seoses äritegevuse laiendamisega ja Soome firma PONSSE, ühe maailma suurema metsamasinaid tootva ettevõtte toodete müügi alustamisega, pakume tööd hooldusmehaanikule.