Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57257

Hooldusmees

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
Saeveski tööstusseadmete tehnilise kontrolli, hoolduse ja remondi teostamine

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus kaasaegsete seadmetega töötamisel
  • Valmisolek töötada meeskonnas ning tahe anda oma tööpanus meie ettevõttesse
  • Mehaanika-alane haridus

Uuele meeskonnaliikmele vastutusrikast ja huvitavat tööd koos sellega kaasneva motivatsiooniga ning võimalusi enesearenguks rahvusvaheliselt edukas suurfirmas. Konkurentsivõimelist palka, mis jääb vahemikku 8000-10000 krooni. Ettevõttes makstakse töötamisel õhtusel ja öisel ajal 20% ja 30% kõrgemat tunnitasu. Tulemusliku töö puhul preemiad.

Lisainfo

Töö toimub vahetustes

Tööpakkumise number
#57257
Hooldusmees