Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #45672

Hooldusmees

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Saeveski höövelliini seadmete tehnilise remondi ja hoolduse teostamine

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus kaasaegsete seadmetega töötamisel
- Töötahe ja valmisolek töötada meeskonnas
- Kasuks tuleb mehhaanika-alane haridus

vastutusrikast ja huvitavat tööd, mis on seotud uue höövliliiniga. Pakume tööd töötaja-sõbralikus ettevõttes koos sellega kaasneva motivatsiooniga ( pere sportimisvõimalused, toetused jne.) ning samuti võimalusi enesearenguks rahvusvaheliselt edukas suurfirmas. Konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Oodatud on sooviavaldused praktika (mehhaanik, elektrik, automaatik) teostamiseks meie ettevõttes.

Tööpakkumise number
#45672

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
20. mai 2005

Stora Enso Timber on üks kolmest juhtivast puidutöötlemis ettevõttest maailmas,pakkudes tooret ehitus-, puidu- ja mööblitööstusele. Stora Enso Timberile kuulub 22 saeveskit ja 18 puidutöötlemise tehast Euroopas. Kontsernis töötab kokku 4 600 töötajat 8-s Euroopa riigis. Stora Enso Timber omab globaalset müügivõrku. Paikuse saeveski 2004. aasta tootmismaht oli 181 000 m3 ja ettevõttes töötab käesoleval hetkel 141 töötajat.

Vaata rohkem

You are applying to:
Hooldusmees