Värsked tööpakkumised

Hooldusmees (2-3)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104909

Tööpakkumise number

104909

Töö kirjeldus

- Saeveski-ja höövelliinide seadmete tehnilise remondi ning hoolduse teostamine

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus kaasaegsete seadmetega töötamisel
- Töötahe ja valmisolek uuteks väljakutseteks
- Kasuks tuleb mehhaanika-alane haridus
- Soov olla meeskonna liige, kes julgeb võtta vastutust ning on kohusetundlik

Vastutusrikast ja mitte üksluist tööd. Pakume tööd töötaja-sõbralikus ettevõttes koos sellega kaasneva motivatsiooniga ( pere sportimisvõimalused, toetused jne.)
Töötasu 11 000 - 15 000 krooni bruto.

Lisainfo

Meie ettevõttes on oodatud tehniliste erialade õppurid, kel on soov saada väga hea kogemus kaasaegsete tootmisseadmetega.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. mai 2007
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2007
Brutopalk:
Alates 11000 kuni 15000 EEK kuus

Stora Enso Timber on üks kolmest juhtivast puidutöötlemis ettevõttest maailmas, pakkudes tooret ehitus-, puidu- ja mööblitööstusele. Stora Enso Timberile kuulub 23 saeveskit ja 18 puidutöötlemise tehast Euroopas. Kontsernis töötab kokku 4 600 töötajat 8-s Euroopa riigis. Stora Enso Timber omab globaalset müügivõrku. Paikuse saeveski asub Pärnumaal, kiiresti arenevas Paikuse vallas ja töötajaid on käesoleval hetkel 115.