Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #75559

Hoolduslukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- põhiline tööülesanne on tootmises kasutatavate seadmete, masinate, mehhanismide, jne. hooldus ja remont.

hoolduslukksepa vastutusvaldkonnad:

  • seadmete, masinate, mehhanismide tööpõhimõttest arusaamine- juhendite ja käsiraamatute lugemine ja ühene arusaamine;
  • seadmete, masinate, mehhanismide hooldus ja remont;
  • vajalik on inglise keele oskus seadmete tehnilise dokumentatsiooni lugemiseks;
  • kasuks tuleb arusaamine elektrisüsteemidest ja automaatikast;
  • kasuks tuleb CNC tööpinkide (lehekeskuste) tundmine.

Ootused kandidaadile

- üldised teadmised lukksepa tööst;
- soovitav kesk või kesk-eri haridus;
- head eesti ja vene keele oskust, inglise keele oskust kesktasemel.

Kasuks tuleb:
- arusaamine elektrisüsteemidest ja automaatikast;
- CNC tööpinkide (lehekeskuste) tundmine.

Isiku omadused:
- korrektsus
- lojaalsus
- kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- arenevat ja sõbralikku meeskonda
- väärilist töötasu

Tööpakkumise number
#75559