Värsked tööpakkumised

Hoolduslukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88680

Tööpakkumise number

88680

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma

HOOLDUSLUKKSEPPA

Hoolduslukksepa töö sisuks on:
- tootmisseadmete hooldamine ja väikeremont
- rakiste ja tööriistade hooldamine
- lõikeriistade teritus ning mõõtevahendite hooldus

Seadmete hoolduslukksepp hakkab tööle koos meie kogenud ja asjaliku hooldusmeistriga.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame
- huvi tehnika vastu
- oskust ja tahtmist suhelda kaastöötajatega
- täpsust ja distsipliini
- suhtlemistasemel eesti ja vene keele oskust.
Lisaväärtuseks on tehniline haridus ja kogemus metallitöötlemise alal.

Ettevõte pakub

Pakume
- võimalust töötada osalise või täistööajaga
- paindlikku töögraafikut, võimalus töötada esmaspäevast reedeni sobival ajal
- häid olmetingimusi
- korralikku töökeskkonda
- tööriietust
- korralikku töötasu

Huvi korral töötada vahetuste graafiku järgi ka tasuta transport tööle Tallinna kesklinnast (läbi Lasnamäe kanali) ja Maardust

Lisainfo

Kohtumise aeg leppida kokku telefonil 6 349 241 või saata CV aadressile personal2favor.ee
Info telefonil 6 349 241, kodulehekülg www.favor.ee
Asume aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1 (Peterburi mnt äärses tööstuskülas).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2006

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 140 inimese. Meie tootmine asub 2000.a ehitatud kaasaegses tootmishoones ja sellel aastal laieneme praegu ehitusjärgus olevasse uue tehase hoonesse. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.