Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277815

Hooldusjuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldusosakonna ülesehitamine ja korraldamine, mis hõlmab:

  • Pakiautomaatide tootmise järeltegevusvaldkonda: paigaldused, juhendid, aktid, tehniline hooldus
  • Varuosade ja garantiiga seotud tegevuste kordineerimine
  • Lahenduste leidmine kliendisoovide ja vajaduste osas
  • On igati abiks hooldusosakonna töötajate töö sujuval korraldamisel ning lahendab iseseisvalt töös ettetulevad probleemid
  • Võtab ise osa hooldustööde teostamisest ja probleemide lahendamisest

Ootused kandidaadile

  • Eriharidus tehnilisel alal
  • Väga hea inglise keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Praktiline projektide elluviimise kogemus või tehnikaüksuse juhtimise kogemus
  • Väga hea koostöövalmidus ja paindlikkus, otsustus- ja vastutusvõime ning kõrge pingetaluvus
  • Oled korrektne ja kohusetundlik.
  • Omad kogemusi IT ja tehnika valdkonnas.

Võimalust kasvada koos maailma juhtiva ettevõttega omas valdkonnas ning suurepäraseid võimalusi enesearendamiseks ja -teostuseks, huvitavat ja pingelist
tööd ning konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kandideerimistaotlusele palume lisada palgasoovi.

Tööpakkumise number
#277815
Hooldusjuht